Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie - VIII edycja

• 14 grudnia 2018

Mamy zaszczyt zaprosić Was Drodzy Uczniowie Szkół Średnich do udziału w ósmej  edycji Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie zorganizowanego przez Wydział Administracji i Nauk Społecznych. Merytorycznie konkurs przygotowują pracownicy Instytutu Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Każda edycja jest poświęcona innemu zagadnieniu szczegółowemu z obszaru szeroko pojętej wiedzy o społeczeństwie. W tym roku proponujemy następującą tematykę pracy pisemnej: "Być przedsiębiorcą w Polsce, ułatwienia i utrudnienia z perspektywy młodzieży - przyszłych przedsiębiorców”.
Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie honorowym patronatem objęła Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy.

Szczegóły na stronie: